Szukaj
Polub nas!

hol Miley Cyrus fot Jimmy Morrison EPAMiley Cyrus (fot. Jimmy Morrison/EPA)Miley, jakiej nie znamy

Zakochana Miley kwitnie i ma się coraz lepiej. Mario powitał na świecie drugie dziecko, a Kaia pokazała klasę na wybiegach. Jednak nie ma już wśród nas jednej z barwniejszych postaci ostatnich dekad, Hugh Marstona „Hefa” Hefnera...

Zakochana Miley

Muzycy często opowiadają w wykonywanych przez siebie utworach o sobie i tym, co ich dotknęło. Najczęstszym tematem jest miłosny zawód. Ostatnio o rozstaniu z ukochanym – które miało miejsce kilka lat temu – zaśpiewała Miley Cyrus w piosence Week Without You. W tym przypadku chodzi o Liama Hemswortha. Związek artystki i aktora był na ustach wszystkich od czasu, gdy poznali się na planie filmu The Last Song w 2009 r. Zaczęli spotykać się w marcu następnego roku. Dwa lata później zaręczyli się. Narzeczeństwo nie przetrwało długo – głównym powodem było niestosowne zachowanie artystki, która wywoływała skandal za skandalem. Ich rozstanie miało burzliwy charakter.

Ponownie zaczęli ze sobą rozmawiać latem 2014 r. Wtedy postanowili dać sobie drugą szansę. Co więcej, Miley zaprzyjaźniła się z żoną Chrisa Hemswortha – brata Liama – Elsą Pataky. W ubiegłym roku zaczęto mówić, że Miley wyjdzie za mąż za Liama. Pogłoski pojawiły się, gdy kontrowersyjna wokalistka ponownie założyła na palec pierścionek zaręczynowy i zaczęła pokazywać się z 27-letnim aktorem publicznie. Drugie zaręczyny miały miejsce w październiku. Magazyn Us Weekly podał nawet, że 24-letnia artystka przysięgnie dozgonną miłość przystojnemu Australijczykowi w jego ojczyźnie, a konkretnie na terenie Byron Bay – nadmorskiego miasteczka w południowo-wschodnim stanie australijskim New South Wales. Autorka hitu Wrecking Ball wymarzyła sobie ślub i wesele o charakterze przyjęcia z okazji chrzcin dziecka. Planowała, by goście bawili się m.in. na karuzeli z podskakującymi konikami.

I choć o ślubie póki co cisza, para ma się bardzo dobrze. Dziś oboje twierdzą, że potrzebne było im rozstanie, by mogli znaleźć się w tym miejscu, w którym znajdują się obecnie.

Uważam, że to wspaniałe, gdy ludzie rozstają się i schodzą na nowo. Znaczy to, że łączy ich prawdziwe uczucie. Gdy nie są razem, mają więcej czasu dla siebie i na swoje przemyślenia – powiedziała Miley w jednym z wywiadów.

Ostatnio artystka zmieniła swój wizerunek. We właśnie wydanym wideoklipie z utworem Malibu – z nowej płyty, na której jest również wspomniany wcześniej utwór Week Without You – nie jest nadto rozebrana ani nie przybiera wyuzdanym póz, tak jak to robiła podczas wykonywania utworów z Wrecking Ball. Mówi też więcej o sobie w udzielanych ostatnio wywiadach. W tym także o odstawieniu alkoholu i marihuany, od których była uzależniona, oraz o swojej relacji z Hemsworthem.

Myślę, że nic nie dzieje się przypadkiem. Czułam tak i wtedy, gdy z Liamem rozstałam się po raz pierwszy. Nie wiedziałam, czy to definitywny koniec, czy też będziemy jeszcze razem, ale byłam przekonana, że bez względu na wszystko, co działo się wokół, znalazłam się na właściwej ścieżce – powiedziała w rozmowie z dziennikarzami programu Hits1 stacji Sirius.

Przyznała też, że nie uwierzyłaby, gdyby Liam powiedział jej trzy lata temu, że dziś napisze piosenkę o nich i o swoim szczęściu. Poza Cyrus, Hemsworth spotykał się wcześniej z Laurą Griffin, Amandą Bynes, January Jones, Elizą Gonzalez, Niną Dobrev i Mauką Monroe.

Cyrus ma na koncie romanse m.in. z byłą sympatią Taylor Swift, Douglasem Boothem i synem Arnolda Schwarzeneggera – Patrickiem. W pewnym momencie mówiono też o jej krótkim związku z kobietą – modelką Victoria’s Secret, Stellą Maxwell.

hol Hugh Hefner fot Jason Szenes EPAHugh Hefner (fot. Jason Szenes/EPA)Barwne życie „Hefa”

Założyciel Playboya – popularnego magazynu dla panów – i legendarny bawidamek, Hugh „Hef” Hefner miał w chwili śmierci 91 lat. Zmarł z przyczyn naturalnych. W chwili przejścia na drugą stronę towarzyszyli mu najbliżsi: młodsza od niego o 60 lat trzecia żona Crystal Harris oraz dzieci z poprzednich związków: Cooper, Christie, Marston i David.

„Mój ojciec był pionierem w dziedzinie mediów i kultury, a także wiodącym głosem w najważniejszych ruchach społecznych naszych czasów. Opowiadał się za wolnością słowa, prawami człowieka i wolnością seksualną. Jego styl życia legł u podstaw marki Playboy, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w historii. Będzie nam go wszystkim bardzo brakowało” – napisał w oświadczeniu Cooper, który od 2012 r. jest publiczną twarzą Playboy Enterprises.

Hefner urodził się 9 kwietnia 1926 r. w Chicago w rodzinie protestanckiej. Od dziecka wykazywał wiele talentów, m.in. świetnie rysował i nieźle pisał. W szkole koledzy zwracali się do niego „Hef”, co do końca życia zostało jego ulubionym przezwiskiem. Po zakończeniu II wojny światowej, podczas której służył w piechocie, odbył kilka kursów z rysunku w Art Institute of Chicago, po czym podjął studia na wydziale psychologii na University of Illinois w Urbana-Champaign. Dyplom zrobił w rekordowo krótkim czasie dwóch i pół roku. Zaliczył też semestr zaawansowanych kursów z socjologii na Northwestern University.

O własnym magazynie zamarzył, gdy w 1952 r. zaczął pracować w Esquire. To, że będzie miał on erotyczny charakter, można było przewidzieć. Jako uczeń szkoły średniej Hefner napisał esej, w którym skrytykował brak szczerych rozmów na temat seksu w Ameryce, a będąc studentem chwalił w uczelnianej gazetce wypuszczony wtedy na rynek kontrowersyjny Kinsey Report na temat „seksualnych zachowań mężczyzn”.

Pierwszy numer Playboya – zaprojektowany na stole kuchennym w mieszkaniu na południowej stronie Chicago – wydał w grudniu 1953 r. Na okładce pojawiła się roznegliżowana Marilyn Monroe. Sprzedano ponad 50 tys. kopii. Reszta to historia. W 1970 r. magazyn stał się najlepiej sprzedającym się – 7 milionów kopii miesięcznie – i najbardziej wpływowym magazynem dla mężczyzn na świecie. W międzyczasie „Hef” zdążył się ożenić dwa razy – z Mildred Williams i Kimberly Conrad (z mariaży tych ma czworo dzieci) – i dwa razy rozwieść. A także przeżyć setki romansów.

W ostatnich latach, z powodu pogorszającego się stanu zdrowia, przestał pojawiać się publicznie. Mimo to zdołał sfinalizować sprzedaż Playboy Mansion. Za leżącą w zachodnim Los Angeles na obszarze 5 akrów legendarną posiadłość z 29 pokojami jego firma – Playboy Enterprises – otrzymała 100 mln dolarów. Nie znaczy to, że „Hef” rezydencję opuścił. Podpisując akt sprzedaży postawił warunek, że chce żyć i pracować na jej terenie do śmierci. Wtedy też zadecydował, wspólnie ze współpracownikami, o zaprzestaniu publikacji nagich zdjęć w Playboyu. Ostatnią rozebraną modelką na okładce – w wydaniu styczeń/luty 2016 r. – była Pamela Anderson. Na początku tego roku decyzja została cofnięta.

Zapytany kiedyś o to, jak chciałby być zapamiętany, „Hef” powiedział:

Chciałbym być zapamiętany jako ktoś, kto odegrał choćby częściową rolę w zmianie naszych pełnych hipokryzji poglądów na seks.

hol Mario Balotelli fot Sebastien Nogier EPAMario Balotelli
(fot. Sebastien Nogier/EPA)
Mario ojcem

27-letni Mario Balotelli został ojcem po raz drugi. Ekscentrycznemu włoskiemu piłkarzowi, który słynie z wybryków zarówno na boisku, jak i poza nim, dziecko urodziła sympatia Clelia. 26-letnia kobieta jest pracownicą szwajcarskiego banku i modelką. Jak podał Sky Sports Italia, chłopczyk, któremu dumni rodzice dali na imię Lion, przyszedł na świat w Zurychu. Sportowiec pochwalił się narodzinami syna na Instagramie. Pod wizerunkiem schodów do nieba napisał jedno słowo: „Szczęście”.

Mario ma też 4-letnią córkę Pię. Jej mamą jest Włoszka Raffaella Fico. W tym przypadku były piłkarz Inter Mediolan, Manchester City i Liverpoolu tak szybko nie deklarował radości. Uznał, że jest ojcem dziewczynki dopiero po przeprowadzeniu testu DNA.

Śladami słynnej mamy

Kaia Gerber, córka byłej supermodelki 51-letniej Cindy Crawford i jej męża, 55-letniego biznesmena Randy’ego Gerbera, robi furorę w świecie mody. 16-latka zbiera pochwały za występy na wybiegach Europy i Stanów Zjednoczonych. Ostatnio wzięła udział w pokazie słynnej marki Chloe, podczas którego prezentowała kolekcję wiosenno-letnią 2018 r. Wcześniej była oklaskiwana, gdy prezentowała ubiory innych prestiżowych domów mody: Moschino, Fendi, Prady, Burberry i Coacha. Już dziś mówi się, że dziewczyna może dorównać swojej słynnej mamie, a nawet być od niej lepsza.

Dorota Feluś