Szukaj
Polub nas!

hol Ivana Trump fot Sebastien Nogier EPAIvana Trump
(fot. Sebastien Nogier/EPA)
Ambicje Ivany Trump

Goldie zdobyła się na szczerą opowieść o swoim życiu. Robbie przeprosił za żarty, które obraziły członkinie legendarnej grupy Spice Girls. Marion zdradziła, z czym nie może poradzić sobie w życiu, a Ivana zasugerowała byłemu mężowi, co chciałaby robić w najbliższej przyszłości…

Ambasador Czech

67-letnia Ivana Trump – była żona prezydenta elekta i matka trójki jego najstarszych dzieci oświadczyła, że jest gotowa, by zostać ambasadorem. Dzieci już znalazły zatrudnienie w przejściowym teamie Donalda Trumpa. Ivanka, Donald Jr i Eric objęli pozycje doradców. Nie wiadomo, czy zostaną członkami rządu. Mówi się, że zięć Donalda, Jared Kushner, ma być szefem całego personelu w Białym Domu. Z mężem córki Ivana wiąże duże nadzieje, mówiąc, że to fantastyczny człowiek i „świetnie sobie poradzi”. Ona sama ma ochotę na pracę rządową.

Zasugeruję mu, że mogłabym pełnić funkcję ambasadora Stanów Zjednoczonych w Czechach – powiedziała Ivana w rozmowie z dziennikarzami New York Post, podkreślając, że mówi płynnie w rodzimym języku i że jest dobrze znana w ojczyźnie.

Właściwie to jestem znana nie tylko w swojej ojczyźnie i w Ameryce, ale na całym świecie. Napisałam trzy książki, które zostały przetłumaczone na 25 języków i wydane w 40 krajach. Jestem znana jako Ivana. Tak naprawdę nie potrzebuję nazwiska Trump – powiedziała.

Stwierdziła też, że Biały Dom będzie wyglądał mniej wystawnie niż dotychczasowe rezydencje Donalda.

Szczerze mówiąc, uważam, że Trump Tower i mój dom w Nowym Jorku prezentują się znacznie lepiej od Białego Domu. Ale nie sądzę, by Donald pokrył ściany swojego nowego miejsca zamieszkania listkami złota. Powiedział mi, że poradzi sobie w takich wnętrzach, jakie są, skoro udało się to innym prezydentom – powiedziała.

Zdaniem Ivany jej eksmałżonek pozostawi sobie część starego życia – będzie grał w golfa, będzie utrzymywał swój luksusowy apartament na Manhattanie i będzie podróżował swoim prywatnym samolotem (to ostatnie jest raczej niemożliwe ze względu na bezpieczeństwo). Uważa jednak, że w trakcie pełnienia urzędu Donald może mieć problem z jedną rzeczą – licznymi podróżami, które okazały się jego zmorą podczas kampanii, a których po inauguracji będzie jeszcze więcej. Porównała go przy tym do francuskiego wina:

Nie lubi, gdy się rusza i przenosi z miejsca na miejsce.

Zabrała też głos na temat ostatniej żony byłego męża i ich syna Barrona. Oświadczyła, że 10-latkowi szczerze współczuje, a Melanii absolutnie nie zazdrości pozycji Pierwszej Damy.

Ivana urodziła się w Czechach, które wtedy wchodziły w skład Czechosłowacji. Amerykańską obywatelką została w 1988 r. Jest autorką Free to Love, For Love Alone i The Best Is Yet to Come: Coping with Divorce and Enjoying Life Again.

hol Goldie Hawn fot Laurent Gillieron EPAGoldie Hawn (fot. Laurent Gillieron/EPA)Goldie i MindUP

70-letnia Goldie Hawn to bez wątpienia jedna z czołowych postaci Hollywoodu. Zdradziła jednak, iż kiedyś sądziła, że będzie wiodła normalne życie.

Uważałam, że moje życie będzie wyglądało normalnie, że będę tak zwaną zwykłą osobą. Marzyłam, że wyjdę za mąż, będę mieć dzieci, płot z białych sztachet, własną szkołę taneczną i że będę szczęśliwa. Tak myślałam, gdy miałam 17, 18, 19 lat. I wtedy wszystko nagle się zmieniło – powiedziała w rozmowie z dziennikarzami australijskiego programu The Project stacji Channel Ten.

Goldie udała się ostatnio do Australii, by promować tam swój program MindUP, opracowany w ramach Hawn Foundation, który poprzez koncentrację uwagi naucza dzieci, jak znaleźć klucz do własnego szczęścia.

Po 9/11 zaczęłam inaczej patrzeć na świat. Uznałam, że nasze dzieci potrzebują innych bodźców w okresie dorastania, metod, które pozwoliłyby im głębiej poznać humanizm, samych siebie i to, jak radzić sobie z własnym wnętrzem. Wokół było zbyt dużo depresji, zbyt wiele niepewności. I do tego jeszcze gospodarczy krach – powiedziała.

To wtedy doszła do wniosku, że dzieci potrzebują odpowiednich metod, by móc sobie z tym wszystkim radzić. Stworzyła więc czteroelementowy program ich nauczania, który idealnie można wpasować do planu zajęć szkolnych. Nazwała go MindUP.

Aktorka opowiedziała też ostatnio o swoim 33-letnim związku z Kurtem Russellem.

Mamy swoje wzloty i upadki, jak każdy. Trzeba chcieć być razem, a my tego naprawdę chcemy. Dlatego robimy wszystko, by tak było – powiedziała magazynowi People.

Goldie i Kurt nigdy nie stanęli na ślubnym kobiercu. Na początku tego roku aktorka tłumaczyła, że nie wyszła za Kurta, ponieważ o wiele ważniejsze od kawałka papieru są dla niej „zgodność i komunikacja”.

hol Robbie Williams fot Arnold Jarocki EPARobbie Williams
(fot. Arnold Jarocki/EPA)
Żarty Robbiego

42-letni Robbie Williams – członek nieistniejącej już grupy Take That – chwalił się kiedyś, że miał dużo dobrej zabawy, flirtując z dziewczętami z grupy Spice Girls. Niedawno zaprzeczył, by spał z czterema z pięciu członkiń legendarnego girlsbandu, mówiąc, że wcześniej żartował.

To nie fair w stosunku do dziewcząt. Jesteśmy teraz wszyscy dużo starsi, wszyscy mamy dzieci. Żart przestał być zabawny. Nie jestem socjopatą i żałuję, że w ogóle się go dopuściłem. Przepraszam wszystkie Spicetki, ich mężów i sympatie. Wiem, że kilku z nich nie było zadowolonych z powodu mojego wygłupu – powiedział.

A na poważnie oświadczył, że nigdy nie zdradzi, z którą wokalistką miał seks. Kilka brukowców donosiło kiedyś, że Robbie pozostawał w romantycznej relacji z Geri Halliwell, ale artysta mówił później, że tylko się chwalił, bo chciał komuś zaimponować. Przyznał jednak w rozmowie z magazynem Stellar, że w szczytowym okresie kariery miał wiele romansów.

W trakcie tego samego wywiadu wspomniał członka byłej grupy One Direction, Harry’ego Stylesa, twierdząc, że „chłopak radzi sobie znacznie lepiej ode mnie, gdy byłem w jego wieku”.

Zdradził, że miewał romanse z kimkolwiek, kto zjawił się w jego hotelu, podczas gdy Harry jest „mądry” i „wychodzi na miasto”.

W ostatnich latach Williams ustatkował się. W 2010 r. wziął ślub z 37-letnią dziś Aydą Field. Kobieta, która urodziła mu dwoje dzieci – 4-letnią dziś Theodorę Rose i rocznego Charltona Valentine’a – też ma swój udział w żartach dotyczących Spice Girls. Niedawno trafiła na czołówki gazet, gdy w brytyjskim programie Loose Women oświadczyła, że mąż faktycznie spał z niemal wszystkimi Spicetkami. Zapytana przez gospodynię Kaye Adams, z którymi wokalistkami Robbie się przespał, powiedziała:

Robbie „znał dobrze” Geri Halliwell, Emmę Bunton i Melanie C.

Widownia zaśmiewała się, gdy Ayda żartowała, że „nie ma takiej ilości papieru, na której można by spisać wszystkie Spicetki, które Robbie znał w swoim życiu”. Zapytana nieco później, czy Robbie „znał” też Victorię Beckham, wykrzyknęła:

Zatrzymajmy się w tym momencie!

Później, podczas wywiadu dla magazynu Closer, Mel C stanowczo zaprzeczyła pogłoskom sugerującym, że Williams zaliczył „cztery z pięciu” Spice Girls.

hol Marion Cotillard fot Nina Prommer EPAMarion Cotillard
(fot. Nina Prommer/EPA)
Szczera Marion

41-letnia Marion Cotillard przyznała, że zmaga się ze znalezieniem zdrowej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Chodzi o to, że nie potrafi przestać rozmyślać o bohaterach, gdy nie jest na planie filmu, nad którym pracuje. A to mocno utrudnia jej życie, gdyż zazwyczaj gra osoby „o zawikłanym życiorysie”.

Najważniesze, by po powrocie do domu umieć się odciąć. To bardzo trudne, ponieważ gdy spędza się dwa miesiące nad projektem, rozpracowujesz w snach to, co przeżyłeś na jawie. A ja mam tendencję wybierać postaci dramatyczne – powiedziała dziennikarzom Sunday Times.

Francuska aktorka opowiedziała też o swoich lękach i lękach innych osób publicznych, zdradzając, że dziwnie czuje się, gdy widzi siebie na ekranie postarzałą o kilka lat.

Gdy widzisz siebie na ekranie, jak się starzejesz, to czujesz się dziwnie. To interesujące doświadczenie, które może jednak przerażać. Widzisz, jak w szybkim tempie zachodzi twoja ewolucja, kim się stajesz. Miesza ci to w głowie, bo nie zawsze jesteś tak silny, jak powinieneś być. Wiele osób żyje z trucizną w głowie. Strach jest najbardziej efektywną trucizną na tym świecie. Strach przed starością. Strach przed innymi. Przed czymś nieznanym. Strach przed jutrem. Strach przed śmiercią, ponieważ wtedy wszystko się kończy – powiedziała.

Podczas promowania nowego filmu Allied, Marion doświadczyła wrogiej reakcji, bo premiera obrazu zbiegła się nieszczęśliwie z ogłoszeniem separacji jej partnera z planu – 52-letniego Brada Pitta – z żoną Angeliną Jolie. Pomimo że relacje Marion z Bradem mają charakter ściśle zawodowy, pojawiło się kilka negatywnych publikacji na temat ich rzekomego romansu podczas kręcenia wspomnianego filmu. Pitt gra w nim kanadyjskiego oficera wywiadu Maxa Vatana, który spotyka i zakochuje się w bojowniczce z francuskiego ruchu oporu Marianne Beausejour (graną przez Cotillard) w czasie II wojny światowej. Max przeżywa dylemat, gdy dowiaduje się, że ukochana jest nazistowskim szpiegiem i że musi ją zabić.

W obliczu nagonki Francuzka całą uwagę skierowała na swoje dziecko, które ma przyjść na świat w przyszłym roku. Ojcem jest jej partner od ośmiu lat, Guillaume Canet. Gdy ujawniła, że jest w ciąży, natychmiast pojawiły się plotki, że to dziecko Pitta.

„To moja pierwsza i ostatnia reakcja na te światowe doniesienia, w które zostałam uwikłana. Nie mam zwyczaju komentowania tego typu spraw ani brania ich na serio, ale ponieważ sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli i negatywnie wpływa na inne osoby, które kocham, muszę przemówić. Wiele lat temu spotkałam mężczyznę swojego życia, ojca naszego syna i dziecka, którego oczekujemy. On jest moją miłością, moim najlepszym przyjacielem, jedynym, którego potrzebuję” – napisała w reakcji na doniesienia na Instagramie.

Następnie życzyła Bradowi i Angelinie „spokoju w tym bardzo burzliwym momencie ich życia”.

Angelina, która z Pittem ma sześcioro dzieci, wniosła pozew rozwodowy dzień po rzekomej bójce aktora z ich najstarszym synem Maddoxem. W dniu premiery Allied Brad został oczyszczony z zarzutu zaatakowania chłopca na pokładzie prywatnego samolotu, gdy ten stanął w obronie matki. Początkowo sądzono, że to ten właśnie incydent doprowadził do separacji pary we wrześniu, ale później okazało się, że problemów było znacznie więcej.

Grażyna Sobkowiak