Szukaj
Polub nas!

hol Peta Murgatroyd fot Michael Nelson EPAPeta Murgatroyd
(fot. Michael Nelson/EPA)
Madonna broni Seana

Maksim się zaręczył. Na podobny krok zdecydowała się Eva. Madonna stanęła w obronie Seana, a Roger sfinalizował swój czwarty już rozwód...

Maks na kolanach

Znany z Dancing with the Stars tancerz Maksim Czmerkowski poprosił o rękę koleżankę po fachu, Petę Murgatroyd. Do zdarzenia doszło w Olympia Theater w Miami po zakończeniu przedstawienia Sway, w którym oboje wzięli udział. Wszyscy, na czele z rodziną i przyjaciółmi, byli zaskoczeni. Tancerz przez miesiąc pracował nad pierścionkiem z jubilerami z Cantamessy w głębokiej tajemnicy.

Pochodząca z Nowej Zelandii i wychowana w Australii Peta powiedziała „tak” i rzuciła się ukochanemu w ramiona. Parę dni później, w wywiadzie dla magazynu People (udzielonego wspólnie z narzeczonym) przyznała, że nie była to miłość od pierwszego wejrzenia.

29-latka i 35-latek po raz pierwszy spotkali się podczas wspólnego występu w broadwayowskiej produkcji Burn the Floor w 2009 r. Peta odniosła wtedy wrażenie, że jest bardzo arogancki, ale – jak przyznała – szybko odkryła, że bardzo się myliła.

Był bardzo wspaniałomyślny dla całej obsady i zaczęliśmy się przyjaźnić. Zasponsorował mnie, gdy ubiegałam się o pierwszą wizę pracowniczą. Poprosiłam go jako kolegę. Nie spodziewałam się, że zdobędzie się na to – powiedziała.

Maksim pomógł jej również, gdy została zaproszona do udziału w DWTS jesienią 2011 r. Ale zaczęli spotykać się dopiero po imprezie na zakończenie sezonu.

Między nami iskrzyło. Przyciągaliśmy się niczym magnesy. Nie mogliśmy dłużej ukrywać uczuć. I stało się. Zabrał mnie na kilka randek – zdradziła Peta, dodając: – Maks zachowywał się jak prawdziwy dżentelmen.

I gdy wydawało się, że wszystko jest na najlepszej drodze ku happy endowi, na początku 2013 r. tancerz nagle zakończył znajomość. I jak przyznał, od razu żałował swojej decyzji. Ponownie zeszli się w październiku 2014 r. Nie spieszno im do ołtarza, choć chcą jak najszybciej założyć rodzinę.

Chciałabym nacieszyć się zaręczynami może przez rok. Ale z drugiej strony chciałabym też jak najszybciej zacząć rodzić dzieci. Malutkiego chłopczyka, a później malutką dziewczynkę – zdradziła Peta.

Plany Maksima są nieco inne. On chciałby najpierw dziewczynkę, a później chłopca. Bez względu na to, co ich czeka, Maksim oświadczył, że planuje spędzić z Petą „wszystkie dni do ostatniego tchnienia”. Murgatroyd przyznała, że myśli identycznie, bo „Maks jest miłością mojego życia”. Przy okazji zdradziła dziennikarzom Entertainment Tonight, że ślub odbędzie się w Los Angeles i że to ona będzie jego organizatorką.

Ja chcę wszystko zaplanować, a Maks ma się tylko zjawić na ceremonii. Marzę o zamku i karocy. Chcę też, żeby towarzyszyli nam wszyscy, którzy nas kochają – powiedziała.

To jakieś 500 osób – dodał ze śmiechem Maksim.

Z powodu kontuzji Murgatroyd nie występowała w ostatniej, 21. edycji DWTS. Czmerkowski po raz ostatni zatańczył w 18. odsłonie programu.

hol Sean Penn fot Hans Punz EPASean Penn (fot. Hans Punz/EPA)Madonna broni byłego męża

Madonna oświadczyła, że twierdzenia, jakoby Sean Penn maltretował ją fizycznie w czasie trwania ich małżeństwa, są „całkowicie bezpodstawne, złośliwe i nieprawdziwe”. Oświadczenie to wydała, gdy Penn wniósł sprawę o zniesławienie przeciw Lee Danielsowi, który oskarżył go o bicie kobiet. Aktor domaga się 10 mln dolarów odszkodowania. We wniosku złożonym w Sądzie Najwyższym Nowego Jorku podważył także twierdzenia Danielsa, że to, co powiedział, jest chronione przepisami Pierwszej Poprawki do Konstytucji. Chodzi o komentarz Danielsa, współtwórcę hitowego serialu telewizji Fox Empire, udzielony Hollywood Reporter, w którym porównał on problemy z prawem gwiazdy Empire Terrence’a Howarda z problemami innych aktorów.

Howard nie zrobił nic innego jak Marlon Brando czy Sean Penn i nagle to on jest demonem i skur... To znak naszych czasów, czasów rasizmu, w jakich znalazła się Ameryka – powiedział Daniels.

„Prawdą jest, że podczas trwania naszego związku mieliśmy więcej niż jedną potężną awanturę, ale Sean nigdy mnie nie uderzył, nie związał mnie ani nie wyrządził mi żadnej szkody fizycznej. I jakiekolwiek oświadczenie, które by temu przeczyło, jest całkowicie bezpodstawne, złośliwe i nieprawdziwe” – napisała Madonna w deklaracji złożonej w sądzie, odnosząc się do rzekomego incydentu z czerwca 1987 r., o którym rozpisywały się gazety, twierdząc, że Penn uderzył ją kijem bejsbolowym.

Nazwała przy tym Penna „osobą ciepłą i opiekuńczą, a także nadzwyczajnie utalentowanym aktorem, twórczym artystą i filantropem, pracującym niestrudzenie jako CEO J/P Haitian Relief Organization”.

W ubiegłym miesiącu Daniels określił swoje komentarze mianem „opinii, którą chroni konstytucja”. Powiedział też, że „czynienie z niej podstawy do pozwu jest obrazą Pierwszej Poprawki i konstytucji Nowego Jorku” i dlatego też „pozew powinien zostać oddalony”. Wskazał przy tym, że Penn nie wykazał, iż jego uwagi były złośliwe (co jest prawną podstawą, by oskarżyć kogoś o zniesławienie osoby publicznej). Tymczasem w poprawionej skardze adwokat aktora oświadczył, że Daniels „nie miał prawnych podstaw, by uznać, że Penn został kiedykolwiek aresztowany lub oskarżony w związku z przemocą domową”. Dodał, że scenarzysta i reżyser mógł bez problemu sprawdzić rejestry publiczne lub zapytać przedstawicieli aktora o jego ewentualną przeszłość kryminalną.

Aktor twierdzi, że uwagi Danielsa podważyły jego wiarygodność i reputację w życiu prywatnym, zawodowym i w działalności filantropijnej.

hol Eva Longoria Andrew Gombert EPAEva Longoria (fot. Andrew Gombert/EPA)Eva z pierścionkiem

40-letnia Eva Longoria zaręczyła się z 47-letnim Jose Antonio Bastonem podczas wakacji w Dubaju. Przyjmując pierścionek z ogromnym rubinem złamała tym samym obietnicę, zgodnie z którą miała nie stawać na ślubnym kobiercu po raz trzeci.

Nie planuję ani małżeństwa, ani dzieci – mówiła jeszcze niecały rok temu.

Tymczasem zgodę na ślub wyraziła i z ukochanym poleciała celebrować wydarzenie do Ranthambore National Park w Indiach. Tam para, która spotyka się od dwóch lat, odwiedziła rezerwat tygrysów.

Pierwszym mężem gwiazdy Desperate Housewives był znany z występów w tzw. operze mydlanej Tyler Christopher. Para pozostawała w związku od 2002 do 2004 r. W lipcu 2007 r. aktorka ślubowała dozgonną miłość gwieździe NBA Tony’emu Parkerowi. Trzy lata później wniosła pozew rozwodowy, ujawniając, że w telefonie partnera odkryła setki esemesów od innej kobiety. Okazało się, że ową kobietą była Erin Barry, żona byłego kolegi Parkera z parkietu, Brenta Barry’ego. Od tamtej pory Tony ożenił się ponownie – w sierpniu 2014 r. poślubił Axelle Francine, cztery miesiące po tym, jak para powitała na świecie syna Josha.

hol Roger Waters fot Warren Toda EPARoger Waters (fot. Warren Toda/EPA)Rozwód Rogera

Legendarny członek grupy Pink Floyd, 72-letni Roger Waters właśnie sfinalizował rozwód w Sądzie Najwyższym Manhattanu z 52-letnią Laurie Durning. Batalia trwała trzy miesiące. Na koniec nie obyło się bez małego incydentu. Otóż dosłownie na parę minut przed ogłoszeniem werdyktu Durnig zażądała zwrotu złotego rolexa wartości 35 tys. dolarów (mimo że dostała na osłodę rozstania kilkanaście milionów dolarów), tłumacząc, że pracownicy ze sklepu z usługami zegarmistrzowskimi – gdzie zegarek został oddany do naprawy – nie chcą go jej zwrócić, ponieważ trafił tam jako własność męża. Po wysłuchaniu stron sędzia Lori Sattler kazał stronom podpisać drugą ugodę, poza ustaleniami rozwodowymi, z oświadczeniem, że rolex należy do Durning.

Waters i Durning pobrali się w tajemnicy w swojej posiadłości w Hamptons w 2012 r. po 10 wspólnie spędzonych latach, z czego 7 lat pozostawali w stanie narzeczeńskim. Muzyk zdradził wówczas, że podpisał z żoną intercyzę. Nic dziwnego, jego majątek jest wyceniany na 185 mln dolarów. Durning była jego czwartą żoną. Wcześniej na ślubnym kobiercu stawał z przyjaciółką z dzieciństwa Judy Trim, Lady Carolyne Christie (ma z nią 39-letniego dziś syna Harry’ego i 37-letnią córkę Indię) i Priscillą Phillips (ma z nią 18-letniego syna Jacka).

Grażyna Sobkowiak